a opravdu velká série soutěží o nejlepší webovou stránku !!
Proto neváhejte a začněte hned zítra soutěžit o lákavé ceny !!

Zuzana Šostková

Z Multimediaexpo.cz

Zuzana Šostková (* 21. srpen 1983, Česká Lípa) je mistryně České republiky, několikanásobná akademická mistryně světa ve sportovní střelbě.

Obsah

Klub a trenér

Zuzana Šostková je členkou střeleckého sportovního klubu SSK Manušice. Klub má svou střelnici v Manušicích, vesničce připojené k České Lípě. Jejím trenérem je Stanislav Stupka.

Výčet největších úspěchů

Bangkok 2007

Na Světové universiádě získala v disciplině sportovní malorážka na 3x20 ran zlato v soutěži žen společně s Adélou Sýkorovou a Lucií Valovou

Bangkok 2009

• Akademické letní mistrovství světa se konalo v Bangkoku. Společně s Adélou Sýkorovou a Lucií Valovou získala v disciplině sportovní malorážka na 3x20 ran družstev zlatou medaili a získaly znovu titul akademické mistryně světa

Peking 2010

• Akademické mistrovství světa se konalo v Pekingu na olympijské střelnici. Společně s Adélou Sýkorovou a Lucií Valovou získala v disciplině sportovní malorážka na 60 ran vleže zlatou medaili a obhájila titul akademické mistryně světa

Plzeň 2011

• V březnu 2011 zvítězila na závodech v Plzni Lobzích ve střelbě vzduchovkou na 40 ran. V základním závodě nastřílela 396 bodů a prvenství si udržela i mezi finálovou osmičkou střelkyň. Získala zlatou medaili a titul mistryně republiky.
  • Součástí závodů byla soutěž družstev. Jako členka týmu z Manušic získala 3. místo (bronzovou medaili) společně s kolegyněmi Kamilou Štěpánovou a Veronikou Kučerovou.