Agentura ANAG

Z Multimediaexpo.cz

Přejít na: navigace, hledání

Nakladatelská a vzdělávací agentura ANAG působí na českém trhu již od roku 1990 a patří bezesporu k firmám s nejdelší tradicí v oblasti pořádání odborných seminářů, vydávání odborných publikací a časopisů. Působnost firmy je celorepubliková.

Obsah

Zaměření

Naše činnost je zaměřena především na tyto oblasti: práce a mzdy, pojištění, ekonomika, daně, účetnictví, personalistika, clo, pracovní a obchodní právo. Vedeme i široký sortiment odborných publikací jiných nakladatelství, rozšířený navíc i o oblasti managementu a marketingu, počítačové literatury, odborných slovníků , encyklopedií a autoatlasů.

Sídlo firmy

Sídlo firmy je v Olomouci, Kollárovo nám. 698/7, dále máme pobočku v Praze - Národní dům na Vinohradech, nám. Míru 9. Na těchto pobočkách se konají semináře a můžete tam nakoupit i odbornou literaturu. Široký výběr odborné literatury najdete v prodejně KNIHY ANAG v Olomouci na Denisově ulici č. 2.

Semináře

Na zpravidla jednodenních akcích seznamujeme nejširší odbornou veřejnost s probíhajícími změnami zákonů a předpisů. K vybraným oblastem pořádáme vícedenní semináře. Při seminářích je zajištěn prodej odborné literatury a je podáváno malé občerstvení.

Publikace

Vydáváme aktuální znění zákonů, předpisů a komentářů k nim ve výše uvedených oblastech v příznivých finančních relacích. Dodávané publikace vždy odpovídají platnému právnímu stavu, menší změny zachycujeme formou dodatků. Při zásadních změnách dochází k aktualizaci celé publikace.

Časopisy

Od roku 1995 přinášíme nejaktuálnější informace v časopise Mzdová účetní a později i v časopise Účetní a daně. Desetitisíce čtenářů dostávají pravidelně měsíčně přehled o všech legislativních změnách v požadovaných oblastech, zveřejňujeme jejich plná znění i komentáře k nim, formou dotazů se zapojují i čtenáři.

Obchodní jméno a sídlo firmy

pobočka Praha


   Naše otevírací doba   
Pondělí   8:00–17:00
Úterý   8:00–17:00
Středa   8:00–17:00
Čtvrtek   8:00–17:00
Pátek   8:00–15:00
 


Informace : Článek je součástí Katalogu firem a představuje placené reklamní sdělení.
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Hlavní funkce
Navigace
Nástroje
Příspěvky a dary
Další informace