Šablona:Článek dne/2013/22

Z Multimediaexpo.cz

Přejít na: navigace, hledání
Gabriela-Korinkova-TOP-SECRET-2013-06.jpg

Gabriela Kořínková (* 2. ledna 1986) je česká významná modelka, která zatím získala 13 různých korunek na soutěžích krásy. Ve světě modelingu se pohybuje od svých 17 let.

Studovala na SOŠ, SOU a U oděvní v Prostějově. Poté na vyšší odborné škole textilního designu. Chtěla by se stát módní návrhářkou. Ovládá anglický a španělský jazyk.

Během šesti let (2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013) se účastnila, spolu s Júlií Liptákovou a Darjou Jacukevičovou, většiny podniků seriálu MotoGP jako Paddock Girl.

V roce 2009 osobně propagovala fitness kolekci značky Litex (s mnoha dalšími modelkami, zejména s Ivetou Vítovou).

Gabriela Kořínková se účastnila mnoha světových soutěží. Na většině z nich se umístila na předních pozicích. Dnes se Gabriela plně věnuje modelingu v České republice, ale za prací velmi často cestuje i do zahraničí — Hongkong, Čína, Miláno, Turecko. V rámci MotoGP pravidelně navštěvuje mnoho dalších zemí Evropy.

Navíc se dostala, jako jediná česká modelka, do elitního týmu Monster girls ! Díky tomu má, každý víkend, závody – rallycross, motokros, plochou dráhu nebo MotoGP.

V červenci 2013 vyhrála velmi přísný casting na asi nejlepší módní přehlídku v Čechách a stala se nepřehlédnutelnou tváří této přehlídky.

Během srpna 2013 najdete v celé Praze desítky billboardů, na kterých Gabriela propaguje Top Secret 2013...

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Hlavní funkce
Navigace
Nástroje
Příspěvky a dary
Další informace